Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)Реферативна база даних (2)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>A=Дуденко М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4
1.

Дуденко М. А. 
Унiциклiчнi графи метричної розмiрностi 2 [Електронний ресурс] / М. А. Дуденко // Наукові записки НаУКМА. Фізико-математичні науки. - 2015. - Т. 165. - С. 7-10. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NaUKMAfm_2015_165_4
Попередній перегляд:   Завантажити - 142.164 Kb    Зміст випуску     Цитування
2.

Дуденко М. 
Метрична розмірність уніциклічних графів, які містять не більше однієї основної вершини [Електронний ресурс] / М. Дуденко // Вісник Львівського університету. Серія механіко-математична. - 2017. - Вип. 83. - С. 189-195. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VLNU_Mech_mat_2017_83_19
Попередній перегляд:   Завантажити - 326.702 Kb    Зміст випуску     Цитування
3.

Дуденко М. А. 
Листково сконструйовані уніциклічні графи [Електронний ресурс] / М. А. Дуденко // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія : Фізико-математичні науки. - 2018. - Вип. 1. - С. 14-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKNU_fiz_mat_2018_1_4
Введено поняття сконструйованого та листково сконструйованого графа за допомогою операції додавання ребра. Залежно від типу з'єднання описано умови, за яких уніциклічний граф G, що є листково сконструйованим з дерева T, має метричну розмірність 2 та 3.
Попередній перегляд:   Завантажити - 824.73 Kb    Зміст випуску    Реферативна БД     Цитування
4.

Дуденко М. 
Метрична розмiрнiсть кiстякових дерев унiциклiчних графiв [Електронний ресурс] / М. Дуденко // Могилянський математичний журнал. - 2019. - Т. 2. - С. 33-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mohmathj_2019_2_7
Попередній перегляд:   Завантажити - 580.485 Kb    Зміст випуску     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського